Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem: to nejdůležitější je očím neviditelné. (Malý princ).

D1 aneb 3D

23. října 2016 v 11:09 | ep |  Nové zprávy
D 1
D = děs
D = drncání
D = dlouhá zúžení
Řidiči, kteří jezdí denně po D1 jsou buď už zvyklí, otupělí nebo permanentně naštvaní. Ti, kteří přijíždí do Česka z jiných zemí, kde jsou dálnice velmi dobré, dobré nebo alespoň normální se před vjezdem do Česka musí psychicky připravit na D1, a ta nikdy nezklame svými třemi dimenzemi, třemi rozměry, ale těch déček může být i víc, možná vás napadnou i další.
Technologie 3D a 4D vydělávají miliardy dolarů. Dálnice D1 jistě spolkla a polyká milióny. Jen to nějak není vidět. Dá se s tím něco dělat? Ministrů dopravy ( Ťok a ťuk….) bylo dost a bude ještě víc. Na ně asi nelze spoléhat.
Je nějaké pozitivum na D1? Napadá mě jen jedno. Dostáváme trénink zdokonalování osobnosti, protože musíme obstát ve nelehkých situacích. Mělo by nám dodat klid, trpělivost, schopnost koncentrace, připravenosti a sebejistoty. Otázkou je, jestli nám po absolvování dálnice D1 zůstane potenciál na vzteklé výlevy….
Moje rada zní, až pojedete po D1 a budete chtít nadávat a budou vám z toho stát vlasy na hlavě, přepněte na myšlenky cvičím a cvičím a cvičím se v sebezdokonalování. A pokud po jízdě ve vás vztek náhodou ještě zůstane, tak se uzemněte, každý to dělá jinak, třeba do něčeho kopne, ale pozor nekopat do auta a spolucestujích ti zato nemůžou…………………
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama