Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem: to nejdůležitější je očím neviditelné. (Malý princ).

Chaos a vrah identifikovám

9. listopadu 2016 v 19:29 | ep |  Nové zprávy
Dnes tj. 9.11. jsem uveřejnila příspěvek: "Pro ty, kteří ujíždějí na severských detektivkách", který končil: Vraťme se do života, a pořád mi připadá šílené, že se něco takového mohlo stát i ve skutečnosti, ale stalo: 2.4. 2016 byla brutálně zavražděna jedna známá zpěvačka (JKM), její vražda je zatím neobjasněná, podivná a spojená i s rituály, podezřelí jsou, ale důkazy chybí. Všechno je to jako nějaká detektivka a přitom se jedná o reálnou situaci a z toho mrazí. Vrah dosud nebyl dopaden…..O tom, co se stalo vás seznámím v příštím příspěvku.
Vrah byl identifikován dnes (po sedmi měsících), zpráva o tom se objevila v 7.45. Zvláštní shoda náhod a načasování. Všechno totiž nasvědčovalo tomu, že se bude pátrat ještě dlouho nebo se případ nepodaří uzavřít. Ale svět je v chaosu a věci, které předpokládáme, že se stanou, dopadnou úplně jinak. Stejně jako většinu z nás překvapil brexit i dnešní víttězství Donalda Trumpa. Pro mě z toho vyplývá, že se musíme naučit akceptovat nečekané, nepředpokládané, nevypočitatelné a nevěřit mainstreamovým průzkumům.
Vrátím se k tomu, o čem jsem chtěla psát. Fakta: 2.4. si šla na násep v Borči zaběhat známá srbská zpěvačka Jelena Marjanovič Krsmanovč (33). Už se nevrátila, byla brutálně zavražděná (v kleče, úderem do hlavy, vražedná zbraň nenalezena) na celkem otevřeném a přehledném místě. Zpěvačka byla vdaná a s manželem měla 1 dítě - holčičku. Podivná je rodina jejího manžela Zorana Marjanoviče. Matka Zorana zažila klinickou smrt a po uzdravení se chovala divně, vystupovala jako vědma a léčitelka. Její syn Zoran byl od 10 let taky hodně zvláštní, ten tvrdil, že má sny a dokáže mluvit s mrtvými. Navíc se i po vraždě své manželky choval netypicky a ne jako truchlící. Jeho první žena se s ním rozvedla, protože měla strach a byla přesvědčena, že je v nějaké sektě. Po smrti Jeleny se z domu ozvývaly po půlnoci divné zvuky, poblíž bylo nalezeno satanistické graffiti. Zoran se atypicky obléká a češe (sektářství?).
Jak to tedy bylo? Bylo vyslechnuto (včetně detektoru lži) více než 300 osob, kteří znali a byli ve styku se zpěvačkou. Někteří z nich byli vyslechnuti i opakovaně. Na základě všech důkazů policie identifikovala vraha, který si nepamatuje, že spáchal zločin. Jako vrah byl identifikován člověk s nejtěžší poruchou rozdvojené osobnosti nebo psychopat, který tvrdí, že si nic nepamatuje a není si vědom toho co udělal, vystupoval i v médiích, kde hovořil o odporné vraždě mladé zpěvačky, matky malého dítěte. Policie je v šoku, protože se s ničím takovým ještě nesetkala. Vyšetřovatel B.S. tvrdí, že i v minulosti byly případy, že si zabijáci nepamatují svůj čin, který byl spáchán v afektu, pod velkým tlakem. To se jeví jako jediné vysvětlení tohoto činu, a proto vyšetřování tak dlouho trvalo. Státní zástupce však není spokojen s důkazy a proto vrah ještě nebyl zatčen.
Jak to tedy celé skončí? Asi brzy, protože je to hodně sledovaný případ a policie bude muset říct, koho podezírá? A bude zatčen? Nebo bude málo důkazů? Nebo skončí na psychiatrii?
Nevím a pokud to bude publikováno, napíšu. Můj tip na vraha (i když jsou to jen domněnky): 90% manžel nebo jeho otec (10%). Ať už to dopadne jakkoliv je to hodně smutné, že mladá, hezká, milá zpěvačka už tady není.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama