Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem: to nejdůležitější je očím neviditelné. (Malý princ).

Jak to je a není

17. února 2017 v 14:23 | ep |  Nové zprávy
Na nějakou dobu jsem se odmlčela. Jednak nebyl čas na psaní a když jsem se zamyslela nad minulými příspěvky do blogu, dospěla jsem k závěru, že už jsem se z těch témat o životě vypsala.
Týkaly se různých návyků, okolností, kterých jsem si všímala nebo prožívala. Byla jsem vykopnuta z komfortní zóny zvyklostí a hodně se v mém životě změnilo. Některé věci se podařilo, na jiných se pracuje a je přede mnou ještě cesta nevím jak dlouhá. Změny nikdy nejsou jednoduché a trvá dost dlouho než se zase někam posunete. Na cestě musíte počítat s klacky pod nohy a údery. Ale nelituji, všechny změny jsou pozitivní.
Co se nepodařilo. Snažila jsem se některým lidem, u nichž jsem si všimla, že v jejich životě není všechno ok, radit, ale nikdy se to úplně nepodařilo. Dospěla jsem k tomu, že každý si musí najít svoji cestu sám. Šokovalo mě, že až 95% lidí žije podle pravidel, která jim nevyhovují. Buď s tím nic nedělají anebo i když ví nebo tuší, co by měli změnit, neudělají to, protože je to námaha a i to bolí. Někdy je k tomu donutí až zdravotní, pracovní nebo vztahové problémy. Ale není nikdy pozdě.
Žít v harmonii není jen tak samo od sebe. Z našeho chování, gest a vzhledu to lze vyčíst, jak na tom jsme. Často si nasazujeme masku happy a nahodíme úsměv, ale oči to neskryjí a prozradí starosti nebo bolest.
Všem, kteří měli trpělivost číst až do konce, přeji, ať se vám daří ve všem o co usilujete.
V dalších příspěvcích v blogu se budu věnovat barvám, ať si trochu obarvíme život. Jak vnímáme barvy, jak je prožíváme a co o nás mohou prozradit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 17. února 2017 v 14:36 | Reagovat

Ano takhle to u nás chodí.
No těším se na článek o tech barvách :)

2 Personalistka Personalistka | 19. února 2017 v 20:02 | Reagovat

inzerce práce na www.personalistka.cz mi pomohla najít skvělou práci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama