Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem: to nejdůležitější je očím neviditelné. (Malý princ).

Rychle, rychle, běží čas

3. června 2017 v 10:25 | ep |  Téma týdne
Tématem týdne je motto rychle, rychle, běží čas. Co k tomu napsat, ano je to pravda. Nejlepší fígl, jak čas získat pro sebe, je nepřemýšlet o minulosti, protože to je ztráta času, stejně nic nezměníme. Stejně tak nemá smysl dlouho hloubat o budoucnosti, ano něco chceme, máme plány, ale nevíme, jak to všechno dopadne.
Důležité je žít přítomností a čas si rozdělit na povinnosti a zábavu a volný čas. Protože, když se vykašleme na povinnosti, budoucnost by se na nás mračila. Dnes je sobota a mé povinnosti: práci, kterou jsem měla poslat jsem už poslala, do dalších patří zajet na hrob, což je sice morbidní v sobotu, ale je hotová práce na náhrobku, kterou soukromník udělal tak rychle, že je už dnes..... Večer je domovní schůze, což většinou bývá opruz, protože často hrozí rozpory nebo se některým nechce platit do společný kasy. Takže to budu brát s nadhledem.

Zábava a volný čas? Psaní blogu je zábava, cvičení jógy je fajn, jít ven a projít se je skvělé a to všechno si chci dopřát dnes v sobotu a chci i kreslit a číst, protože mě to baví a protože čas běží...............
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. června 2017 v 10:47 | Reagovat

Zábava a povinnosti by měly být správně vyvážené :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama